cart 0 produkty
0,00

Brak produktów w koszyku

product

Herbata Green Nopal + kapsułki

Kapsułki Green Nopal w atrakcyjnym pakiecie z Herbatą Green Nopal! Meksykański kaktus w tradycyjnej medycynie był wykorzystywany do łagodzenia negatywnych skutków stosowania diety wysokotłuszczowej. Nopal wspomagaja utrzymanie prawidłowej wagi i obniża ryzyko chorób serca.

104,90
59,90
1 szt
1 szt
2 szt
3 szt
4 szt
5 szt
Zamów teraz!

Opuncja figowa, czyli nopal, to rodzaj kaktusa występujący w Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Z uwagi na cenne składniki wpisany został na listę roślin o właściwościach leczniczych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Jest cennym źródłem witamin, minerałów i przede wszystkim błonnika. Dzięki obecności bioaktywnych substancji nopal korzystnie wpływa na metabolizm tłuszczów, zmniejszając frakcję cholesterolu LDL, tym samym obniżając ryzyko chorób serca. Dzięki dużej zawartości błonnika oczyszcza układ pokarmowy, działa przeczyszczająco i daje poczucie sytości, co wpływa na utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Nopal polecany jest w szczególności osobom starczym, przemęczonym, osłabionym i w czasie rekonwalescencji. W tradycyjnej medycynie meksykańskiej Nopal był wykorzystywany w leczeniu hiperlipidemii i otyłości.

Dostawa - kurier. Koszt - 15,-

Przy zamówieniu powyżej 200 PLN, dostawa gratis!

cactus

Czym jest Nopal?

Nopal to meksykański kaktus. Jest bogatym źródłem witamin (A, C, B1, B2, B3), bioflawnoidów, minerałów (takich jak wapń, potas, magnez, krzem, sód, żelazo) i błonnika. Zawiera w sobie aż 17 z 22 znanych aminokwasów, z czego aż 8 jest niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

  • uzupełnia dietę wegetariańską
  • charakteryzuje się wysokim stężeniem pektyn i śluzów roślinnych
  • oczyszcza układ pokarmowy
  • pozytywnie wpływa na pracę jelit
  • wspomaga wchłanianie wapnia do organizmu
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała 

Zobacz również:

kapsulki sklep png

89,90

49,90 zł

Suplement diety
w kapsułkach

Meksykański kaktus w tradycyjnej medycynie był wykorzystywany do łagodzenia negatywnych skutków stosowania diety wysokotłuszczowej....

1 szt
1 szt
2 szt
3 szt
4 szt
5 szt
Zamów teraz
prod 2

23,90

18,90 zł

Herbata odchudzająca
Green Nopal

Dbaj o zdrowie delektując się herbatą Nopal. Wspomaga odchudzanie i utrzymanie prawidłowej równowagi lipidowo-cukrowej.

1 szt
1 szt
2 szt
3 szt
4 szt
5 szt
Zamów teraz