cart 0 produkty
0,00

Brak produktów w koszyku

product

Herbata odchudzająca
Green Nopal

Dbaj o zdrowie delektując się herbatą Nopal. Wspomaga odchudzanie i utrzymanie prawidłowej równowagi lipidowo-cukrowej.

23,90
18,90
1 szt
1 szt
2 szt
3 szt
4 szt
5 szt
Zamów teraz!

Delektuj się smakiem herbaty Nopal, dbając jednocześnie o zdrowie! Nopal i hibiskus bogate są w bioflawonoidy i witaminę C. Badania dowodzą, że nopal jest także cennym źródłem witamin, minerałów i przede wszystkim błonnika, dzięki czemu stanowi idealne uzupełnienie diety wegetariańskiej. Z uwagi na te cenne dla zdrowia składniki wpisany został na listę roślin o właściwościach leczniczych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Błonnik zawarty w nopalu pozytywnie wpływa na pracę jelit, dodatkowo wspomagając wchłanianie wapnia do organizmu. Herbata Nopal pomaga również w utrzymaniu prawidłowej masy ciała oraz odgrywa dużą rolę w obniżeniu poziomu cholesterolu.

Nopal polecany jest w szczególności osobom starczym, przemęczonym, osłabionym i w czasie rekonwalescencji. W tradycyjnej medycynie meksykańskiej Nopal był wykorzystywany w leczeniu hiperlipidemii i otyłości.

Dostawa - kurier. Koszt - 15,-

Przy zamówieniu powyżej 200 PLN, dostawa gratis!

cactus

Czym jest Nopal?

Nopal to meksykański kaktus. Jest bogatym źródłem witamin (A, C, B1, B2, B3), bioflawnoidów, minerałów (takich jak wapń, potas, magnez, krzem, sód, żelazo) i błonnika. Zawiera w sobie aż 17 z 22 znanych aminokwasów, z czego aż 8 jest niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

  • uzupełnia dietę wegetariańską
  • charakteryzuje się wysokim stężeniem pektyn i śluzów roślinnych
  • oczyszcza układ pokarmowy
  • pozytywnie wpływa na pracę jelit
  • wspomaga wchłanianie wapnia do organizmu
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała 

Zobacz również:

kapsulki sklep png

89,90

49,90 zł

Suplement diety
w kapsułkach

Meksykański kaktus w tradycyjnej medycynie był wykorzystywany do łagodzenia negatywnych skutków stosowania diety wysokotłuszczowej....

1 szt
1 szt
2 szt
3 szt
4 szt
5 szt
Zamów teraz
kapsulki herbata final

104,90

59,90 zł

Herbata Green Nopal + kapsułki

Kapsułki Green Nopal w atrakcyjnym pakiecie z Herbatą Green Nopal! Meksykański kaktus w tradycyjnej medycynie był wykorzystywany do łagodzenia...

1 szt
1 szt
2 szt
3 szt
4 szt
5 szt
Zamów teraz