Pozbądź się cholesterolu!

Nadmiar złego cholesterolu może prowadzić do poważnych chorób serca i układu krwionośnego.

Pozbądź się cholesterolu!

Nadmiar złego cholesterolu może prowadzić do poważnych chorób serca i układu krwionośnego.

Złym cholesterolem straszą nas najpierw dietetycy, później lekarze, a na koniec nasze własne wyniki badań, które po latach pokazują jak gromadzący się przez ten czas cholesterol odbił się negatywnie na naszym zdrowiu, a teraz jest źródłem problemów kardiologicznych. Ten scenariusz nie musi dotyczyć Ciebie. Możesz temu zapobiec poprzez odpowiednio zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną.

Cholesterol LDL osadza się na ścianach tętnic, które odpowiedzialne są za transport krwi, doprowadzając w ten sposób do powstania złogów tłuszczowych. Utrudnia to transport się utlenowanej krwi do narządów, co powoduje ograniczenie oddychania komórkowego i ogranicza ich pracę. Jedną z najczęstszych chorób spowodowanych przez nadmiar cholesterolu jest miażdżyca. Dla młodej, zdrowej osoby norma stężenia LDL we krwi wynosi 130 mg/dl. Wraz z wiekiem, a szczególnie w przypadku rozwoju zmian miażdżycowych, należy zadbać, aby poziom złego cholesterolu we krwi był o wiele niższy. Przykładowo: u osób cierpiących na cukrzycę nie powinien on przekraczać 70 mg/dl.

Na przestrzeni lat przeprowadzono badania, które dowiodły, że zawarte w Nopalu czynniki pomagają zmniejszyć stężenie LDL. W jednym z testów podzielono grupę chorych na cukrzycę typu 2 na dwie grupy. Jednej z nich podano Nopal – taki sam jak ten w naszych preparatach, a drugiej placebo. Nie poinformowano ich jednak do której z grup należą. Również lekarze bezpośrednio zbierający wyniki badań, nie wiedzieli czy mają do czynienia z badanymi z pierwszej czy z drugiej grupy. Pozwoliło to zapewnić całkowitą obiektywność i wiarygodność uzyskanych danych. Po porównaniu wyników okazało się, że wysokie dawki Nopalu pozwoliły realnie obniżyć stężenie zarówno glukozy, jak i cholesterolu LDL.

Dane te pokazują, że pozytywny wpływ stosowania Nopalu na obniżenie poziomu cholesterolu, nie jest pustym hasłem marketingowym, lecz rzeczywistością. Zmiany te następują stopniowo i niegwałtownie, co daje wysoki poziom bezpieczeństwa. Dla uzyskania lepszych efektów nie można zapomnieć o odrobinie sportu, którego nie da się zastąpić żadnymi suplementami.

recomendation trail

Żona przez lata próbowała przekonać mnie, abym sprawdził swój poziom cholesterolu, ale wydawało mi się to zbędne. Przecież nic mnie nie bolało! Raz dałem się namówić i okazało się, że nie było dobrze. Dziś jestem najwierniejszym fanem produktów Green Nopal, bo gdy zacząłem je stosować, to moje wyniki zaczęły się poprawiać.

Marek, ogrodnik z Białej Podlaskiej

recomendation trail

Co tu dużo mówić? Schudłam 4 kg. Herbata to nie magiczny eliksir i bez odrobiny wysiłku z naszej strony wiele nie zdziała – to jest dla mnie całkowicie oczywiste. Pozwoliła mi jednak ograniczyć ten wysiłek do minimum i za to jestem Nopalowi wdzięczna!

Olga, nauczycielka z Bydgoszczy