Naturalna ochrona!

Wszystkie swoje walory Nopal zawdzięcza wysuszonym i zliofilizowanym częściom rośliny.

Naturalna ochrona!

Wszystkie swoje walory Nopal zawdzięcza wysuszonym i zliofilizowanym częściom rośliny.

Zwracamy coraz większą uwagę na to co jemy i z czego się to składa. Niechętnie sięgamy po produkty zawierające konserwanty, sztuczne barwniki czy inne substancje wytwarzane w laboratoriach chemicznych. W przypadku Nopalu możemy być o to spokojni, ponieważ jego skład jest w pełni naturalny.

Dawniej nasze prababcie zwykły leczyć się ziołami z własnego ogródka. Miały na ich temat dużą wiedzę i biegle poruszały się w kwestii doboru odpowiedniego rodzaju rośliny do danej dolegliwości. Nikt też nie śmiał wątpić ani w skuteczność tych praktyk, ani w ich bezpieczeństwo dla zdrowia, bo stosowane przez nich metody były przecież w pełni naturalne. Natomiast flora polskich krajobrazów obfitowała w niezbędne ku temu bogactwo ziół. Gdybyśmy jednak byli mieszkańcami jednego z kontynentów znajdujących się za Oceanem Atlantyckim, możliwe, że nasze prababcie korzystałyby z Nopalu.

Nopal składa się z wysuszonych i zliofilizowanych części kaktusa, znanego pod nazwą Opuntia ficus-indica, który rośnie zarówno w Meksyku, jak i w Stanach Zjednoczonych. Tamtejsi mieszkańcy korzystają z niego od wielu pokoleń. Wspomniana liofilizacja to specjalny sposób odwadniania, który umożliwia zachowanie wszystkich jego pozytywnych właściwości. Właśnie ze względu na nie został wpisany na listę roślin o charakterze leczniczym, prowadzoną przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Przeprowadzone na szeroką skalę badania dowiodły, że cechy te pomagają zapobiegać chorobom cywilizacyjnym.

Dzięki użyciu specjalnych metod badawczych eksperci sprawdzający skuteczność Nopalu dowiedli, że jego działanie nie jest skutkiem placebo, a realnym efektem o charakterze metabolicznym. W ten sposób badano chociażby wpływ zażywania tabletek z Nopalem na stężenie glukozy oraz cholesterolu w osoczu krwi osób z insulinoopornością i osób w stanie przedcukrzycowym.

Bezpieczeństwo i skuteczność płynące z natury, łączą się w sobie właśnie w Nopalu. Do zadań Green Nopal należy jedynie, aby przy procesie obróbki nie utracić tych właściwości. Wywiązujemy się z tego wzorowo, dając Ci gwarancję w pełni naturalnego składu.

recomendation trail

Żona przez lata próbowała przekonać mnie, abym sprawdził swój poziom cholesterolu, ale wydawało mi się to zbędne. Przecież nic mnie nie bolało! Raz dałem się namówić i okazało się, że nie było dobrze. Dziś jestem najwierniejszym fanem produktów Green Nopal, bo gdy zacząłem je stosować, to moje wyniki zaczęły się poprawiać.

Marek, ogrodnik z Białej Podlaskiej

recomendation trail

Co tu dużo mówić? Schudłam 4 kg. Herbata to nie magiczny eliksir i bez odrobiny wysiłku z naszej strony wiele nie zdziała – to jest dla mnie całkowicie oczywiste. Pozwoliła mi jednak ograniczyć ten wysiłek do minimum i za to jestem Nopalowi wdzięczna!

Olga, nauczycielka z Bydgoszczy