Idealny dla sportowców!

Sport to zdrowie, lecz stawia wobec diety dodatkowe wymagania. Nopal pomaga im sprostać.

Idealny dla sportowców!

Sport to zdrowie, lecz stawia wobec diety dodatkowe wymagania. Nopal pomaga im sprostać.

Chyba nikt nie wątpi w pozytywny wpływ uprawiania sportu na nasze zdrowie. Jeśli jednak ktoś taki by się znalazł, to zapewniamy z całą determinacją – zdrowe życie, to życie aktywne fizycznie. Częste wizyty na siłowni, basenie, spacery po lesie czy jazda na rowerze to nie tylko metoda na to, aby żyć dłużej, ale także aby uniknąć wielu niebezpiecznych chorób związanych z praktycznie każdym układem naszego organizmu. Psycholodzy zapewniają, że sport i rekreacja pozytywnie wpływają nawet na nasze zdrowie psychiczne. W zdrowym ciele - zdrowy duch!

Jednakże częste uprawienie sportu, oprócz tego, że poprawia wydajność naszego organizmu oraz zapewnia dodatkowy zastrzyk endorfin, to jednak stawia naszemu ciału dodatkowe wymagania. Bywa, że nadmierny wysiłek nadwyręża nasze mięśnie i całkowicie zużywa naszą nagromadzoną energię. Zbiera się ona w specjalnych rezerwach zwanych glikogenem i ulokowanych w mięśniach oraz w wątrobie. Podczas wysiłku przekraczającego 45 minut zapasy te zostają w dużej mierze wyczerpane, dlatego po zakończonym treningu potrzebna jest ich odbudowa, która w normalnych warunkach trwać może nawet dwie doby.

Korzystanie z Nopalu pozwoli usprawnić powysiłkową resyntezę glikogenu w wątrobie i mięśniach, dzięki czemu szybciej odzyskasz pełnię sił i będziesz mógł dalej kontynuować w pełni wydajny trening. Ponadto, dzięki zawartym w Nopalu antyoksydantom likwidującym wolne rodniki, ograniczysz mikrouszkodzenia mięśni, dzięki czemu będziesz mógł podchodzić do każdego treningu z dużo większym spokojem, aby móc skupić się na tym, co w danym sporcie najważniejsze.

recomendation trail

Żona przez lata próbowała przekonać mnie, abym sprawdził swój poziom cholesterolu, ale wydawało mi się to zbędne. Przecież nic mnie nie bolało! Raz dałem się namówić i okazało się, że nie było dobrze. Dziś jestem najwierniejszym fanem produktów Green Nopal, bo gdy zacząłem je stosować, to moje wyniki zaczęły się poprawiać.

Marek, ogrodnik z Białej Podlaskiej

recomendation trail

Co tu dużo mówić? Schudłam 4 kg. Herbata to nie magiczny eliksir i bez odrobiny wysiłku z naszej strony wiele nie zdziała – to jest dla mnie całkowicie oczywiste. Pozwoliła mi jednak ograniczyć ten wysiłek do minimum i za to jestem Nopalowi wdzięczna!

Olga, nauczycielka z Bydgoszczy